ادامه معرفی توابع پرکاربرد متلب

توابع پرکاربرد متلب

در متلب توابع زیادی وجود دارد که اغلب ما شروع به یادگیری همشون می کنیم، اینکه همه ی توابع پرکاربرد متلب رو یاد بگیریم کار خوبی هست ولی زمان بره و ممکنه خیلی از این توابع به درد کار ما نخورند.

ما در ادامه مباحث جلسات قبل، توابع پرکاربرد دیگه ای از متلب رو معرفی میکنیم وبرای اینکه با کاربرد این توابع در کدنویسی آشنا بشویم، چندتا مثال عملی هم حل میکنیم. توابعی که در این جلسه معرفی می شوند، توابع ones()، zeros()، rand()، randi()، randn()، mvnrnd()  و randperm() می باشند.

یادگیری نحوه فراخوانی تک تک این توابع رو به همه دوستان مهندسی پزشکی و هوش مصنوعی توصیه می کنم. دوستانی که قصد دارند پایه برنامه نویسی قوی داشته باشند و بتونند مقالات و پروژه هایی در زمینه شبکه های عصبی، پردازش سیگنالهای حیاتی، پردازش تصاویر، یادگیری ماشین، شناسایی آماری الگو(پترن) پیاده سازی کنند.

موفق باشید.


اگر علاقه‌مند به برنامه نویسی متلب، یادگیری ماشین و پردازش سیگنال هستید پیشنهاد می‌کنیم با این ویدیوها شروع کنید و برنامه‌نویسی هدفدار و تخصصی را به صورت گام به گام با تیم onlinebme  پیش ببرید.👌

💯پکیج آموزشی برنامه نویسی متلب 

💯پکیج آموزشی پیاده سازی شبکه های عصبی در متلب

💯پکیج آموزشی پردازش سیگنال EEG مبتنی بر تسک تصور حرکتی

دوره‌ها تخصصی و پروژه محور هستند و از مقالات و پروژه‌های پیاده‌سازی شده در دوره‌ها می‌توانید برای پروژه‌های درسی و پایان‌نامه خود استفاده کنید.

مشاهده همه افزودن یک یادداشت
شما
دیدگاه خود را وارد کنید
 

با ما همراه باشید

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به آکادمی آنلاین مهندسی پزشکی و هوش مصنوعی می باشد
X