هر آنچه که باید در مورد بازوی مصنوعی بدانیم!

بازوهای بیونیک از جمله Hero Arm توسط افرادی که دارای نقص در اندام فوقانی هستند استفاده می‌شود. این وسیله با دریافت سیگنال از ماهیچه عمل می‌کند. زمانی که فرد بازوی مصنوعی خود را می‌پوشد و عضلات قسمت پایین آرنج خود را منقبض می‌کند، سنسورهای خاصی سیگنال الکتریکی ضعیف آن را تشخیص می‌دهند و آن را تبدیل به حرکات متناسب در دست بیونیک می‌کنند.

هرچند برای قرن‌ها اعضا مصنوعی وجود داشته‌اند اما همچنان گزینه‌های امروزی ناجور هستند و عملکرد محدودی دارند، تا جایی که برخی بیماران ترجیح می‌دهند از آن‌ها استفاده نکنند.

در این ویدیو دکتر Jeff Lacy، به کشور سوئد سفر کرده تا از نزدیک با عملکرد بازوی مصنوعی آشنا شود و ببیند  چطور یک عضو مصنوعی جدید توانسته پیوند پیشرویی بین انسان و ماشین ایجاد کند. برای این هدف با دکتر max hortas Catalan که یکی پیشروان جهانی در طراحی اعضا مصنوعی پیشرفته در گوتنبرگ، دیدار میکند.


اگر علاقه‌مند به برنامه نویسی متلب، یادگیری ماشین و پردازش سیگنال هستید پیشنهاد می‌کنیم با این ویدیوها شروع کنید و برنامه‌نویسی هدفدار و تخصصی را به صورت گام به گام با تیم onlinebme  پیش ببرید.👌

💯پکیج آموزشی برنامه نویسی متلب 

💯پکیج آموزشی پیاده سازی شبکه های عصبی در متلب

💯پکیج آموزشی پردازش سیگنال EEG مبتنی بر تسک تصور حرکتی

دوره‌ها تخصصی و پروژه محور هستند و از مقالات و پروژه‌های پیاده‌سازی شده در دوره‌ها می‌توانید برای پروژه‌های درسی و پایان‌نامه خود استفاده کنید.

 

0 پاسخ به "هر آنچه که باید در مورد بازوی مصنوعی بدانیم!"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به آکادمی آنلاین مهندسی پزشکی و هوش مصنوعی می باشد
X