پایگاه داده تصاویر MRI برای بیماران اوتیسمی

پایگاه داده تصاویر MRI برای بیماران اوتیسمی

يكي از پايگاه هاي داده قابل اطمينان براي گرفتن تصاوير MRI افراد اوتيسمي، پايگاه Autism Brain Imaging Data (Exchange(ABIDE است. اين پايگاه داده حاصل جمع اوري تصاوير MRI از چندين مراكز درماني و دانشگاهي است. براي دسترسي به اين پايگاه داده، به سايت NITRC ميرويد و در قسمت (Register) يه اكانت ايجاد مي كنيد كه در اين قسمت اسم، آدرس ايميل و يه رمز كاربري ايجاد نماييد.
بعد از انجام اين كار روي قسمت member login رفته و با رمز كاربري خود وارد مي شويد و در قسمت Tool &resources روي ايكون image repository مي شويد و تمام پايگاه هايي داده اي كه در NITRC وجود دارد كه ABIDEH هم جزو ان است براي شما نمايش داده ميشود، كه پايگاه دادهABIDEH به صورت free access نيست.
روي ايكون Title-ABIDEHكليك كرده و وارد يه صفحه اي مي شويد كه روي request access here كليك كرده و وارد صفحه جديدي مي شويد و در قسمت submitكليك كرده و اين بدين معنا است كه درخواست شما كه دسترسي به اين پايگاه داده است مورد بررسي قرار مي گيرد.
در صورت اجازه دسترسي به سايت، پيامي به ايميل شما ارسال مي شود كه حداقل ٢ روز طول مي كشد. در صورت اجازه دسترسي به پايگاه داده ABIDEHدوباره وارد سايت NITRC شده و در قسمت login با اكانت خود وارد مي شويد
و در قسمت tool & resources روي ايكونimage repository كليك كرده و وارد صفحه اي ميشويد كه ميتوانيد روي mr كليك كرده و در صفحه اي كه باز مي شود مشخصات تصويري كه مي خواهيد وارد نموده و روي ايكون submit كليك كرده و مي توانيد تصوير مورد نظر را دانلود نماييد.

نویسنده: یگانه فراهی


اگر علاقه‌مند به برنامه نویسی متلب، یادگیری ماشین و پردازش سیگنال هستید پیشنهاد می‌کنیم با این ویدیوها شروع کنید و برنامه‌نویسی هدفدار و تخصصی را به صورت گام به گام با تیم onlinebme  پیش ببرید.👌

💯پکیج آموزشی برنامه نویسی متلب 

💯پکیج آموزشی پیاده سازی شبکه های عصبی در متلب

💯پکیج آموزشی پردازش سیگنال EEG مبتنی بر تسک تصور حرکتی

دوره‌ها تخصصی و پروژه محور هستند و از مقالات و پروژه‌های پیاده‌سازی شده در دوره‌ها می‌توانید برای پروژه‌های درسی و پایان‌نامه خود استفاده کنید.

2 پاسخ به "پایگاه داده تصاویر MRI برای بیماران اوتیسمی"

  1. علی کشاورزنسب2019-09-09 از 16:59پاسخ

    سلام لطفا لینک دانلود همین دیتاست تصاویر MRI برای بیماران اوتیسمی رو برای بنده بفرستید.سپاسگزارم

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به آکادمی آنلاین مهندسی پزشکی و هوش مصنوعی می باشد
X