کنترل ذهن ناخودآگاه

سلام، در این وبسایت یک دوره ی رایگان معرفی شده است که براساس نوروساینس است. در این دوره 9 گام نوروساینسی جهت کنترل ذهن ناخودآگاه ارائه کرده اند و با این هدف که به افراد کمک کنند تا با کنترل ذهن ناخودآگاه خود در آینده زندگی بهتری داشته باشند.

اصول اساسی علوم اعصاب و مغز را یاد بگیرید تا متوجه بشوید که چطور میتوان مغز را کنترل کرد تا به طور خودکار برای داشتن آینده بهتر (نه برای بقاء)عمل کند.

آیا تا به حال چیزی را واقعا خواستید داشته باشید و نتوانسته اید بدستش بیاورید؟! فقط به این دلیل است که مغز شما اقدامات لازم برای تحقق آنها انجام نداده است! به عبارت دیگر مغز شما از خواسته های شما حمایت نکرده است!

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چه کسی شما را مجاب میکند که تصمیمی بگیرید یا عملی انجام دهید؟ آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چه کسی زندگی شما را میسازد!

اگر میخواهید کنترل ذهن خود را خودتان به دست بگیرید تا به جای اینکه ذهنتان برای بقا عمل کند، برای آینده بهتر عمل کند، بهتر است ویدیوهای این دوره رو تماشا کنید.

به گفته ی مدرس این دوره، شما در دوره، یاد خواهید گرفت که چطور ذهن خود را کنترل کنید تا بتوانید به آینده دلخواه خود برسید.

در این دوره شما  مفاهیم و اصول را یاد خواهید گرفت، و زمانی که شما با این مفاهیم و اصول ارتباط برقرار کردید، زمانی که آنها را درک کردید، زمانی که آنها را شناختید، و زمانی که آنها را بخشی از خودتان کردید، آن هنگام این اصول در هر معامله و گفتگو به شما کمک خواهد کرد، شما را برای روبرو شدن با هر #چالشی آماده خواهد کرد. این به معنی نیست که شما مغز خود را مجبور به انجام کاری میکنید، بلکه شما با درک اصول بی انتها و با استفاده از این اصول، تقلیدها، سخنرانی ها و تمرین ها، مواری که برای شما مفید است  را وارد دنیای واقعی خودتان خواهید کرد.

خلاصه خیلی از دوره خودشون تعریف کردند، از آنجا که رایگان بود گفتیم برای شما هم معرفی کنیم تا اگر علاقه مند بودید دانلود کنید و استفاده کنید. حجم ویدیوها حدود 2.8 گیگابایت است.

1 پاسخ به "کنترل ذهن ناخودآگاه"

  1. سلام.منکه هیچ لینکی برای کنترل ذهن ناخوداگاه ندیدم

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به آکادمی آنلاین مهندسی پزشکی و هوش مصنوعی می باشد
X