ربات ژیمناستیک‌کار اطلس

آخرین فیلم از ربات دینامیکی بوستون به طور شگفت آوری هم چشمگیر و هم وحشتناک است.

ربات اطلس را با تکنیک یک ربات دو قطبی که در حال پرش چرخ می‌زند توسعه داده‌اند که باعث افزایش ۸۰ درصدی عملکرد خوب آن شده است و سپس به وسیله طراحی یک کنترل کننده پیش بین به آرامی مسیر را دنبال می‌کند. در حال حاضر Boston Dynamics ‘Spot برای کسانی که یک همراه ربات را برای استفاده تجاری می‌خواهند٬ در دسترس است و چه به اندازه یک کارگر انسانی مفید باشد و چه نباشد ، مطمئناً spot مشتری‌های شرکت را تحت تأثیر قرار داده است.

 

نویسنده: ستاره عطاری

آخرین فیلم از ربات دینامیکی بوستون به طور شگفت آوری هم چشمگیر و هم وحشتناک است. در طول چند سال گذشته ، ما شاهد بودیم که اطلس در مناطق ناهموار حرکت می کند و حتی در اطراف دوره پارکور می جهد. اگر چه٬ این سری در سطح متفاوتی است. ربات دو قطبی به صورت دستی کار می کند و بدون این که تعادل خود را از دست بدهد می چرخد و حتی چند پرش همراه با چرخش می زند.
این کار جدید به اطلس کمک می‌کند تا حرکات نرم را در حین کاهش زمان توسعه و دستیابی به میزان ۸۰ درصد از کامیابی عملکرد برسد.

دینامیک بوستون می گوید:

در ابتدا یک الگوریتم بهینه سازی٬ توصیف سطح بالا از هر مانور را به حرکات مرجع امکان پذیر پویایی تبدیل می کند. سپس اطلس به وسیله کنترل کننده ای که حرکات را از ترکیب مانوری به مانور بعدی به آرامی پیش بینی می کند٬ حرکات را دنبال می کند.

بعید به نظر می رسد که ربات‌های سافت بانک Softbank نیاز به انجام کارهای روزمره پیچیده داشته باشند، اما پیشرفتی زیرکانه٬ آنها را به این هدف مشخص نزدیک می‌کند که به طور مستقل در محیطهای خطرناک و غیرقابل پیش‌بینی به عنوان اولین پاسخ دهندگان آینده باشند.
اکنون Boston Dynamics ‘Spot برای کسانی که یک همراه ربات را برای استفاده تجاری می‌خواهند، در دسترس است. در حالی که مردم نمی‌توانند ربات شبیه سگ را خریداری کنند، مشتریان سازمانی می توانند بسته ای را برای کمک به ساخت و ساز، کارخانه‌ها و مشاغل ایمنی عمومی مستقر کنند. چه به اندازه یک کارگر انسانی مفید باشد و چه نباشد، مطمئناً spot مشتری‌های شرکت را تحت تأثیر قرار می دهد.

منبع


اگر علاقه‌مند به برنامه نویسی متلب، یادگیری ماشین و پردازش سیگنال هستید پیشنهاد می‌کنیم با این ویدیوها شروع کنید و برنامه‌نویسی هدفدار و تخصصی را به صورت گام به گام با تیم onlinebme  پیش ببرید.👌

💯پکیج آموزشی برنامه نویسی متلب 

💯پکیج آموزشی پیاده سازی شبکه های عصبی در متلب

💯پکیج آموزشی پردازش سیگنال EEG مبتنی بر تسک تصور حرکتی

دوره‌ها تخصصی و پروژه محور هستند و از مقالات و پروژه‌های پیاده‌سازی شده در دوره‌ها می‌توانید برای پروژه‌های درسی و پایان‌نامه خود استفاده کنید.

2019-09-29

0 پاسخ به "ربات ژیمناستیک‌کار اطلس"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به آکادمی آنلاین مهندسی پزشکی و هوش مصنوعی می باشد
X