معرفی سایت آموزش برنامه نویسی datacamp

سایت آموزش برنامه نویسی datacamp

مردم جهان هر روزه در حال تولید میلیون ها داده هستند(90درصد از دیتای جهان در دو سال اخیر بدست آمده است). این دیتاها اهمیت ویژه ای برای حل چالش ها و بهبود زندگی مردم دارند.  برای کسب موفقیت، مهارت های افراد و کسب وکار باید مدام در حال تغییر باشد. مهم نیست در کجا زندگی میکنید و یا در چه حوزه ای فعالیت دارید، در هر صورت باید زبان داده را بلد باشید.
علم داده(data science) دانشی میان رشته ای است که از روش های علمی و الگوریتم ها برای استخراج دانش از داده استفاده می کند. “علم داده” مفهومی متشکل از آمار، آنالیز دیتا، یادگیری ماشین و الگوریتم های مربوط به آن است. این علم، از روش ها و تئوری های بسیاری از شاخه ها مانند ریاضیات، آمار و علوم کامپیوتر استفاده می کند. محققان در حوزه ی علم داده بر این باورند که اثر این علم در زندگی مردم 20 سال آینده ظهور خواهد کرد. امروزه شرکت های بسیاری در حال یافتن افرادی با تجربه ی بالا در زمینه ی تحلیل داده هستند.
موسسه های آموزشی با روند آموزش قدیمی، نمیتوانند بحد کافی افراد را برای حل این چالشها آموزش بدهند. از اینرو یافتن مسیری که بتوان مهارت های لازم در این حوزه را فرا گرفت، اهمیت دارد.
یکی از بخش های علم داده، یادگیری زبان برنامه نویسی می باشد، یکی از زبان های بسیار قدرتمند در زمینه ی علم داده، زبان پایتون می باشد. بر این باوریم که آموزش آنلاین روشی نوین برای یادگیری زبانهای برنامه نویسی است. برخی از سایت های آموزش آنلاین در این حوزه عبارتند از:
https://www.datacamp.com/home
https://www.coursera.org/
https://www.lynda.com/

در این میان، سایت DataCamp یک فضای یادگیری مخصوص زبان Python، R و SQL است. آموزش های این سایت بطور کامل رایگان است و نیاز به پرداخت هزینه ای نیست. فضای برنامه نویسی بطور کامل شبیه سازی شده است و در کنار آموزش میتوانید تمرین ها و پروژه های بیشتری برای کسب مهارت لازم انجام دهید(در نظر داشته باشید که با IP ایران امکان دسترسی به این سایت وجود ندارد).
موفق باشید

0 پاسخ به "معرفی سایت آموزش برنامه نویسی datacamp"

ارسال یک پیام

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت مربوط به آکادمی آنلاین مهندسی پزشکی و هوش مصنوعی می باشد
X