کار با GPT-4 در ایران بدون نیاز به ثبت نام و شماره مجازی (با New Bing)


Microsoft’s Bing سال‌ها برای بدست آوردن جایگاهی مناسب در میان موتورهای جستجو تلاش کرده است. اما تلاش‌های اخیر این شرکت با افزودن ویژگی چت AI-powered Bing جان تازه‌ای به این موتور جستجو بخشیده است. Bing جدید که اغلب با نام Bing ChatGPT شناخته می‎شود. Bing جدید از GPT-4 به عنوان موتور جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده می‌کند. در این پست نشان خواهیم داد چطور میتوانیم با استفاده از Bing جدید با قابلیت‌های ChatGPT آشنا شد.

چطور می‌توانیم از New Bing استفاده کنیم و با ChatGPT چه تفاوتی دارد؟

Microsoft’s Bing سال‌ها برای بدست آوردن جایگاهی مناسب در میان موتورهای جستجو تلاش کرده است. اما تلاش‌های اخیر این شرکت با افزودن ویژگی چت AI-powered Bing جان تازه‌ای به این موتور جستجو بخشیده است. Bing جدید که اغلب با نام Bing ChatGPT شناخته می‎شود. Bing جدید از GPT-4 به عنوان موتور جستجوی مبتنی بر هوش مصنوعی استفاده می‌کند. در این پست نشان خواهیم داد چطور میتوانیم با استفاده از Bing جدید با قابلیت‌های ChatGPT آشنا شد.

 

برخلاف ChatGPT، Bing جدید به اینترنت دسترسی دارد و به آن قابلیتی را می‌دهد تا پاسخ‌های به روزتر تولید کند. ChatGPT فقط روی داده‌های تا سال 2021 آموزش داده شده است و بنابراین نمی‌تواند در مورد رویدادهای جاری، پاسخ دهد.

چطور از New Bing استفاده کنیم؟

آنچه که شما نیاز دارید: لازم است از مرورگر Microsoft Edge استفاده کنید و به حساب مایکروسافت خود وارد شوید. زمانی که به Microsoft Bing دسترسی پیدا کردید، می‌توانید انتخاب کنید که از قالب‌های چت یا جستجو استفاده کنید.

1-مرورگر Edge را دانلود کنید و آن را باز کنید و به سایت www.Bing.com بروید

مرورگر وب  Microsoft Edge را باز کنید تا به Bing دسترسی داشته باشید. اگر آن را در اختیار ندارید، می‌توانید بسته به نیاز خود آن را برای Windows, Mac, Linux دانلود کنید، حتی نسخه‌های آن برای Android, iOS در دسترس است.

هنگامی که Edge را باز کردید به آدرس Bing.com بروید و روی Chat در بالای صفحه کلیک کنید و یا روی Try it یا Learn more پایین نوار جستجو کلیک کنید.

مایکروسافت بینگ

2-وارد حساب مایکروسافت خود شوید

اگر وارد حساب کاربری خود نشده‌اید، وقتی Bing را در حالت چت امتحان می‌کنید، از شما خواسته می‌شود این کار را انجام دهید. حساب مایکروسافت می‌تواند آدرس ایمیل و رمز عبور outlook.com یا Hotmail.com  یا اطلاعات ورود به سیستمی می‌تواند باشد که برای سرویس‌های مایکروسافت مانند OneDrive, Office یا Xbox استفاده می‌کنید.

با استفاده از هر آدرس ایمیل، جیمیل و یاهو می‌توانید یک حساب کاربری ایجاد کنید!

حساب کاربری Bing

3-Chat را انتخاب کنید

از میان گزینه‌های جستجو زیر نوار جستجو، روی Chat کلیک کنید تا به Bing Chat ارتقا یافته با هوش مصنوعی دسترسی پیدا کنید.

 

چت مایکروسافت بینگ

Bing Chat ارتقا یافته با هوش مصنوعی مایکروسافت کمی متفاوت‌تر از محبوب‌ترین چت بات هوش مصنوعی فعلی یعنی ChatGPT است. در حالیکه شما درخواست‌ها را به روشی مشابه می‌پرسید، فرمت پاسخ‌ها و سبک مکالمه متفاوت است. در ادامه کارهایی که می‌توانید با Bing Chat انجام دهید را بیان می‌کنیم:

Text Area: در پایین صفحه یک ناحیه متن وجود دارد که در آن می‌توانید درخواست‌های خود را برای Bing Chat وارد کنید.

New Topic: زمانی که روی New Topic کلیک می‌کنید، Bing مکالمه قبلی را حذف می‌کند و از شما می‌خواهد که سراغ یک موضوع جدید بروید.

Sources: Bing به عنوان یک موتور جستجوی محاوره‌ای مبتنی بر هوش مصنوعی عمل می‌کند و اگرچه مانند یک موتور جستجوی معمول، پاسخ‌ها را در قالب فهرست به شما نمی‌دهد اما بیشتر پاسخ‌های خود را از وب جمع آوری می‌کند. هنگامی که پاسخ یک درخواست را دریافت می‌کنید، Bing منابع را در پیوندها ارائه می‌دهد.

سوالات پیشنهادی بعدی: پس از دریافت پاسخ خود از مایکروسافت بینگ، پیشنهاداتی برای سوالات مختلف دیگر به شما ارائه می‌دهد. برای مثال اگر از Bing بپرسید که «آسمان چه رنگی است؟» ممکن است سوالات بعدی پیشنهادی آن باشد «آیا در سیارات دیگر هم آسمان آبی است؟» یا «آلودگی چگونه بر رنگ آسمان اثر می‌گذارد؟»

Chat یا Search: سمت چپ بالای صفحه به شما این امکان را می‌دهد تا بین نتایج جستجوی سنتی یا ربات چت هوش مصنوعی  انتخاب کنید، تنها کافی است روی آنها کلیک کنید تا نتایج هر یک را به شما نشان دهد.

Conversation style: چت Bing سه فرمت برای پاسخ‌ها ارائه می‌دهد: خلاقانه‌تر (More Creative)، متعادل‌تر (More Balanced) و دقیق‌تر (More precise). نام هر یک از این فرمت‌ها، توصیفگر عملکرد آنهاست. اگر More Creative را انتخاب کنید به شما پاسخ‌های بدیع و تخیلی ارائه می‌دهد. اگر More Balanced را انتخاب کنید از نظر لحن شبیه به ChatGPT بوده و یک چت آموزنده و دوستانه است. و More precise پاسخ‌های مختصر و مستقیمی را ارائه می‌دهد.

Prompt counter: هنگامی که Bing به درخواستی در یک مکالمه پاسخ می‌دهد، عددی را می‌بینید که به شما کمک می‌کند تا تعداد پاسخ‌هایی که دریافت کرده‌اید را حفظ کنید. حداکثر 15 پاسخ در هر مکالمه وجود دارد.

دکمه Feedback: هنگام اسکن صفحه، شما به سرعت متوجه دکمه Feedback در گوشه سمت راست پایین پنجره چت خواهید شد. این به کاربران امکانی می‌دهد تا در مورد پیشنهادات یا چیزهایی که دوست دارید یا دوست ندارید با گزینه اضافه کردن اسکرین شات به مایکروسافت بینگ بازخورد ارائه دهید.

Microsoft account: اطلاعات حساب شما در سمت راست بالای صفحه قابل دسترسی است.

در ادامه چند سوال از GPT-4 سایت Bing پرسیده‌ایم و آنها را با شما به اشتراک می‌گذاریم

چت کردن با GPT-4

می‌توانید سوالات کدنویسی بپرسید

کدنویسی پایتون با GPT-4

با انتخاب سبک more creative می‌توانید تصویر هم تولید کنید

تولید تصاویر خلاقانه از مردعنکبوتی باGPT-4

موتور جستجوی Bing راهی بی دردسر برای امتحان GPT-4 ارائه کرده است، حتماً آن را امتحان کنید 😊


دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

code

1 دیدگاه

  1. Morteza

    بعد از کار کردن با bingنظرم را میگویم